sobota, 8 czerwca 2019

"Król bez skrupułów" Meghan March[…] Wiesz, co jeszcze daje władza, Keiro? Jest afrodyzjakiem. Możesz się mnie obawiać i jednocześnie mnie pragnąć. To jedynie zintensyfikuje wszystkie doznania.
Tytuł: Król bez skrupułów
Autor: Meghan March
Tłumaczenie: Olgierd Maj
Seria: Mount Trilogy (tom 1)
Strony: 229
Bohaterowie: Keira/ Lachlan
Wydawnictwo: Editio Red


Keira Kilgore jest rudowłosą pięknością o ognistym temperamencie i niepokornej duszy. Prowadzi destylarnię, która należy do jej rodziny od czterech pokoleń, i to dziedzictwo jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza teraz, gdy po kilku miesiącach małżeństwa zmarł jej mąż. Nie był to udany związek. Brett, jej małżonek, regularnie ją zdradzał, podkradał pieniądze z firmowego konta, a gdy zginął, okazało się, że... pozostawił ją z ogromnym długiem, którego w żaden sposób nie mogłaby spłacić. Najgorsze jednak, że zadłużył Keirę u człowieka, który rządzi Nowym Orleanem żelazną pięścią.

Lachlan Mount nie ma żadnych zahamowań ani słabości, a o jego bezwzględności krążą legendy. Nikt nie odważy się kwestionować jego życzeń czy łamać ustalonych przez niego zasad — ani policja, ani żadna z mafii działających w tym mieście. Mount trzyma się w cieniu. Nikomu nie pozwala zbliżyć się do siebie, może poza nielicznymi kobietami, które potem giną bez wieści. Mężczyzna może zrobić wszystko, bo nigdy nie spotkał się nawet z cieniem oporu. Kontrolował Nowy Orlean w pełnym tego słowa znaczeniu, a jego żądania zawsze były spełniane. Tak miało być i tym razem.

W zamian za odstąpienie od zniszczenia dziedzictwa Keiry zażądał jej samej...

To emocjonująca, pełna dramatycznych zwrotów historia o dwóch silnych osobowościach. Niezależna i niepokorna piękność oraz bezlitosny tyran wymagający całkowitego posłuszeństwa przecież w żaden sposób nie mogą być razem! Bo gdy do gry wchodzą pożądanie, nienawiść i nieugięta wola, katastrofa wydaje się nieunikniona. On żąda absolutnego poddania. Ona nie zamierza spełnić jego rozkazu. Ich każde kolejne spotkanie, słowo czy dotknięcie nakręca spiralę adrenaliny i ekstazy. Prędko się przekonasz, jak magnetycznym afrodyzjakiem jest władza. I jak bardzo kosztowna może być wolność. Zobaczysz, że nie da się zbudować niczego trwałego, brodząc w sieci kłamstw...

Stań oko w oko z tyranem. Jest okrutny, brutalny i zabójczo przystojny. (Opis - Lubimy czytać)


Czasem jedna źle podjęta decyzja może sprawić, że nasze życie może legnąć w gruzach. Znajdziesz się w ogromnym niebezpieczeństwie, niepewny jutra, zostaniesz zmuszony poddać się i zatracić samego siebie. Będziesz zmuszony zawrzeć pakt z samym diabłem, by spłacić dług u najpotężniejszego człowieka w Nowym Orleanie.

Keira nie ma wyboru. Jest zmuszona stać się zabawką w rękach Mounta, by móc uratować swoją ukochaną destylarnię. Obiecała sobie, że nigdy się nie podda. Czy wyjdzie cało z układu z tyranem?

To było moje pierwsze spotkanie z autorką i jestem pewna, że nie ostatnie. Uwielbiam jej pióro, to jak buduje napięcie, jak tworzy akcję. Wciąga od pierwszych stron, kusi mrokiem i tajemniczością, intryguje pożądaniem. Budzi strach i niepewność oraz zaskakuje nieoczekiwanymi zwrotami akcji. To świetnie napisany erotyk z dużą dawką gorących scen seksu.


Panuj, wzbudzając lęk, lecz poprzez działanie zyskaj sobie szacunek.


Keira to twardo stąpająca po ziemi kobieta. Jest uparta, wytrwała, nie daje sobą manipulować i nigdy nie poddaje się bez walki. Ani myśli stosować się do poleceń despotycznych facetów mających w rękach całe miasto. Najbardziej polubiłam ją za to, że pomimo niełatwego życia i trudnych doświadczeń, nie załamuje się i nie robi z siebie ofiary, lecz z podniesioną głową i imponującą odwagą staje twarzą w twarz z przeciwnościami losu i pewnym zimnym draniem.

Lachlan to zimny, bezwzględny i okrutny mężczyzna. Jest władczy, niebezpieczny i arogancki. To człowiek, od którego lepiej trzymać się z daleka. Wiele przeszedł w swoim życiu i niejedno widział. Ale Keira stanowi dla niego lekkie wyzwanie. Nie przywykł do buntu i nieposłuszeństwa. Obrał sobie za cel, by złamać silną i pyskatą rudowłosą piękność.

Połączył ich dług i wzajemna nienawiść, lecz od pierwszego spotkania nie mogą trzymać się od siebie z daleka. Dzieli ich niemal wszystko, ale obydwoje są uparci i odznaczają się determinacją w dążeniu do swoich celów. Jego chęć władzy i jej wybuchowy charakter nie wróżą niczego dobrego.

Ta książka to totalny rollercoaster uczuć. Autorka zawarła w niej wątki, które najbardziej lubię w tego typu historiach. Nietuzinkowy klimat, relacja hate-love, mafia, BDSM, mrok, zbrodnie. Całość przedstawia świetnie napisany erotyk z dodatkiem niebezpieczeństwa i mafijnego świata.

Król bez skrupułów jest pełen pożądania, tajemnic, walki, strachu i emocji. To nieprzewidywalna i trzymająca w napięciu historia, o której nie da się szybko zapomnieć. Natomiast zakończenie dosłownie wbija w fotel i pozostawia nas w ogromnym osłupieniu.

Podsumowując, z całego serca Wam ją polecam!
Gdy zyska się reputację człowieka, który nie ma żadnych zahamowani, żadnych słabości i jest w stanie zalać ulice krwią, ludzie nie próbują sprawdzać, ile możesz wytrzymać, ani nie łamią twoich zasad.


Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu:


14 komentarzy:

 1. Jest tu tyle tematów, że nie wiem, czy się połapię. Ale spróbuję, bo mnie zaciekawiłaś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie będzie z tym kłopotu. Zachęcam do sięgnięcia ;)

   Usuń
 2. Nawet po tylu pozytywnych słowach, Twojej emocjonalnej, niczym sama książka, relacji nie jestem w stanie dać tej historii szansę. To nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie muszę po nią sięgnąć <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam Ci kolejne tomy tej serii bo jeszcze bardziej rozpierniczają system ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałam też drugi i zgadzam się. Już nie mogę sie doczekać trzeciej części :)

   Usuń
 5. Nie dla mnie taka książka, ale fajnie, że Tobie się spodobała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ksiązka na przyjemne wakacyjne czytanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Całkowicie moje klimaty! Ja ja biorę nawet w ciemno, a tak serio zapisuje sobie i mam nadzieję, że niedługo przeczytam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Cię zachęciłam i życzę przyjemnego czytania :)

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz :)
Jest to dla mnie motywacja do dalszej pracy :)
Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.