wtorek, 24 listopada 2020

[AMBASADORKA] "Upadły diabeł" Paulina Nowaczyk

 

Czasami los ma dla nas zupełnie inny scenariusz, niżbyśmy się spodziewali.
Tytuł: Upadły diabeł

Autor: Paulina Nowaczyk

Seria: Upadłe diabły (tom 2)

Strony: 280

Bohater/ka: Paco/Paula

Wydawnictwo: WasPos

Jak bardzo można zmienić się dla miłości?

Paula wraca do Polski, nie wyobraża sobie życia w dwóch krajach. Okazuje się, że rozstanie z Pakiem nie należy do najlepszych decyzji w jej życiu. Paco natomiast nie daje za wygraną, pragnie ją odzyskać. By to osiągnąć, posuwa się do szaleńczych metod.

Rozstanie, śmierć, ucieczka… Czy ta dwójka będzie potrafiła przetrwać to wszystko i zacząć razem nowy rozdział?

Gorący romans w słonecznej Hiszpanii trwa.

Wsiadasz i lecisz razem z nami?

(Opis z Lubimy Czytać)
Była moim odkupieniem, moją radością i szczęściem.Upadły diabeł to kontynuacja serii o niegrzecznych diabłach. Jak ktoś nie zna pierwszego tomu, zapraszam na moją recenzję: Hiszpański LucyferPaula to przyjaciółka Olgi, którą mogliśmy poznać w pierwszym tomie. To właśnie dzięki namową Pauli, Olga założyła konto na portalu randkowym, gdzie poznała Kimo. Już w pierwszej części coś zaczęło się dziać między Paulą a Paco, jednak dopiero teraz mieliśmy okazję poznać ich historię w pełni. Paula nie chce być dla Paco tylko chwilowym kaprysem, kochanką, którą można porzucić. Dlatego odchodzi. Chroni to, co zostało z jej serca. Ma za sobą nieudany związek i nie chce zostać ponownie zraniona. Przyjeżdża więc do przyjaciela i tam spotyka swoją dawną miłość. Uczucia na nowo odżywają, ale czy to ma sens? Gdy Olga proponuje przyjaciółce spędzenie świąt w Hiszpanii, ta się waha, ale później wybiera się do pięknego kraju właśnie z Danielem. Chce wzbudzić zazdrość w Paco, który po jej wyjeździe nie próżnuje. Ale czy to wystarczy? Co wydarzy się po drodze i czy bohaterowie mają szansę na szczęście?


Paco to bawidamek, przystojny, bogaty, pewny siebie. Może mieć każdą. Wyjazd Pauli go rani, ale się do tego nie przyzna. Nadal jednak nie może odpędzić się od chętnych kobiet i chętnie z tego korzysta. Gdy Paula przyjeżdża do Hiszpanii z Danielem, ten jest wściekły. Ale obecność nowego partnera Pauli nie przeszkadza mu, by zostać na chwilę sam na sam i przypomnieć kobiecie, co może mieć. Nie przewiduje jednak konsekwencji swoich poczynań. Czy będzie umiał się zmienić? Czy zależy mu wystarczająco na pięknej Polce?


Styl autorki jest lekki, czyta się bardzo szybko. Wydarzenia łączą się ze sobą w całość, więc nie zgubimy się w fabule. Znajdziemy tutaj odpowiednią ilość opisów, ciekawie skonstruowane dialogi oraz sceny erotyczne, których było tutaj dosyć sporo.

Okładka idealnie pasuje do poprzedniczki i przyciąga wzrok.


Historia Pauli i Paco pokazuje nam jak wiele jesteśmy w stanie zrobić dla miłości. Czy się zmienimy, czy nie to zależy tylko i wyłącznie do nas. Wiadomo nikt nie chce być jedynie opcją, panienką do łóżka. Każdy potrzebuje miłości i bliskości drugiej osoby, ale czy Paco jest w stanie to Pauli zagwarantować?


Zakończenie wprawia nas w osłupienie i czytelnik wyczekuje kolejnego tomu. Mnie powieść bardzo przypadła do gustu. Nie zabrakło uczucia, ale także i trzymających w napięciu scen i emocji. Jeśli lubicie pikantne powieści, to ta z pewnością jest dla Was, bo czyta się ją z wypiekami na twarzy. Polecam!
Nic nie dzieje się w życiu bez przyczyny, również to było zrządzeniem losu. Tylko on mógł dać nam takiego kopa i taką nauczkę. 
Dziękuję Autorce i Wydawnictwu za możliwość przeczytania
Moja ocena: 8/104 komentarze:

  1. Wygląda na niezła pozycję, muszę jednak sięgnąć po pierwszy tom, nie lubię zaczynać od środka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie, kiedy ksiązka po która chwytamy, okazuje się tak satysfakcjonującym przeżyciem czytelniczym. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zastanaiwałam się nad tą pozycją, ale z niej zrezygnowałam. Musiałabym się jednak wrócić do pierszego tomu :) Kinga

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)
Jest to dla mnie motywacja do dalszej pracy :)
Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.