poniedziałek, 18 stycznia 2021

"Money Man" Terri E. Laine

 

Nawet dobre dziewczynki potrafią być niegrzeczne.


 


 

Tytuł: Money Man

Autor: Terri E. Laine

Seria: King Maker (tom 1)

Strony: 256

Bohaterowie: Bailey/Kalen

Wydawnictwo: NieZwykłe

 

Pierwszy tom seksownej serii „King Maker”!
To, co zrobiła Bailey w sylwestrową noc w toalecie hotelowej z seksownym nieznajomym, było kompletnie nie w jej stylu. Przecież ona jest grzeczną dziewczyną. Fakt, była zraniona po burzliwym rozstaniu z niewiernym narzeczonym, ale to jej nie usprawiedliwiało.
Po wszystkim seksowny nieznajomy po prostu wyszedł i ją zostawił.
To zabolało. Bardzo mocno. Chociaż Bailey wolałaby się do tego nie przyznawać. Na szczęście wiedziała, że już nigdy go nie spotka.
Kalen nie bawi się w związki. Ale musi przyznać, że numerek w toalecie z gorącą laską na dłużej pozostał w jego głowie. Jednak mężczyzna jak najszybciej chce pozbyć się tego wspomnienia. Ma przecież mnóstwo spraw biznesowych, którymi musi się zająć.
Oboje się mylą. Spotkają się ponownie i to nie jeden raz. A wkrótce okaże się, że niepozorna Bailey może mieć ogromny wpływ na przyszłość firmy należącej do rodziny Kalena.

 

 

Historia głównych bohaterów rozpoczyna się w sylwestrową noc. Bailey i Kalen lądują w toalecie uprawiając przygodny seks. Żadne z nich nie sądziło, że to będzie coś więcej niż jednorazowy numerek. Kalen to gracz, ale Bailey, wychowana w konserwatywnej chrześcijańskiej rodzinie, nigdy nie robiła takich rzeczy. Wypity alkohol sprawił, że puściły jej hamulce, ale tuż po tym miała ogromne wyrzuty sumienia. Wciąż miała w głowie zasady wpojone przez rodziców i społeczność, z której uciekła. Teraz jest biegłą rewidentką, pracowitą i sumienną i dostaje zadanie sprawdzenia firmy Kingów. Tam spotyka Kalena, a jedno kłamstwo sprawi, że ich życie wywróci się do góry nogami, a kariera będzie wisieć na włosku. Jak to się zakończy?

 

Książkę czyta się szybko, jest bardzo krótka i można przeczytać ją na raz. Autorka pisze lekko, bez zbędnego lania wody, przechodzi od razu do rzeczy. Jest tu dużo scen seksu, ale jest on naprawdę dobrze opisany. Czuć magnetyzm, chemię między bohaterami oraz namiętność i pasję, przez co nie nuży.

 

Poczułam, jakby płomienie samego piekła lizały mnie u zbiegu ud,
a przede mną, niczym bóg seksu, stał diabeł we własnej osobie.

 

Bohaterowie to kompletne przeciwieństwa, których połączyła namiętność. Kalen jest bogaty, pewny siebie i nie przywiązujący wagi do związków czy kobiet. Wie, że może mieć każdą, ale to właśnie Bailey zaprząta jego głowę. Bailey to młoda, powściągliwa, pracowita i dobra kobieta. Przez wychowanie jest wycofana i niepewna siebie w relacjach z mężczyznami, dopóki nie spotyka  przystojnego nieznajomego w sylwestra.

 

Książka Money Man jest idealna na jeden wieczór. Ma kilka wad, ale w ogólnym rozrachunku wciąga i sprawia przyjemność. Ciekawy erotyk z nutą romansu i dozą tajemnicy. Mi się podobała, więc czekam na kolejne części. Jeżeli jesteś niewymagającym czytelnikiem, przeczytaj!

 

 

Ruda miała twarz anioła i ciało, które skusiłoby samego diabła.
Jak się później okazało, była grzechem, który smakował jak niebo. Nie potrafiłem o niej zapomnieć.

 

 

Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu:
 

Moja ocena: 7/10

 

 

 

 

 

 

 

4 komentarze:

 1. Wydaje mi się, że książka ma oklepany schemat... To i tak nie mój klimat, więc odpuszczam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zupełnie nie moje klimaty czytelnicze, ale tytuł może przyjemnie wypełnić komuś wolny czas. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że jest idealna na jeden wieczór i że wciąga mimo kilku wad.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za takiego typu literaturą, więc i tę książkę sobie odpuszczę

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)
Jest to dla mnie motywacja do dalszej pracy :)
Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.